Sportovní den pro minitenisty Libereckého kraje

V neděli 14.6. se v našem areálu TK Rochlice uskutečnilo další setkání minitenistů z celého Libereckého kraje. Od rána byl pro děti připraven nabitý sportovní program, během kterého si děti nejen zahrály své první zápasy, ale také soutěžily v běhání, házení a jiných doprovodných soutěžích. Celkem se této akce, organizované společně s LTK Liberec, zúčastnilo 60 dětí z 9 týmů Libereckého kraje. Mottem celé akce byla hlavně zábava pro děti, a proto byli při závěrečném vyhlášení všichni vítězi. Moc děkujeme všem týmům a trenérům za spoluorganizaci a těšíme se na další setkání.

Matěj Komárek vítězem turnaje SK Hamr Praha

Minitenista TK Rochlice Liberec Matěj Komárek vyhrál svůj první turnaj a zároveň byl vyhlášen na 3. místě v celém Hamerském okruhu za zimní sezónu. Gratulujeme a držíme palce k dalších úspěchům!

Sportovní den pro minitenisty

Dne 1.2. v hale LTK proběhl sportovní den pro minitenisty Libereckého kraje

Atmosféra byla parádní, protože u malých dětí jsou ve sportu pouze vítězové

Děkujeme za organizaci LTK Liberec a spolupráci klubům ČLTK Bižuterie Jablonec, TK Břízky Jablonec, START Liberec Slovan Liberec, SK Matchball Česká Lípa

Mikulášský turnaj 2019

Letos proběhl u nás v klubu již 6. ročník Mikulášského turnaje. Kromě turnaje a dalších soutěží nás navštívil i Mikuláš se svými pomocníky. Celý program se velice vydařil! Moc děkujeme všem zúčastněným a těšíme se znovu příští rok!

Letní příměstské kempy 2019

I v tomto roce pořádá klub TK Rochlice Liberec letní příměstské tábory. Pro velký úspěch v předchozích letech letos opět přidáváme jeden termín navíc.

Termíny 2019:

I. : 15.7. - 19.7.

II. : 22.7. - 26.7.

III. : 5.8. - 9.8.

IV. : 26.8. - 30.8.

V případě zájmu nás neváhajte kontaktovat na tkrochlice@gmail.com nebo 724953482.

Letní turnaje 2018

V letní sezóně 2018 se konal v klubu TK Rochlice Liberec turnaj mladších žáků. Všem zúčastněným děkujeme a vítězům gratulujeme.